KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16468303

nr 1646 8303

Ludvig Richarde

(1862-1929), Sverige

Oljemålning, Signerad, daterad 89, Marin. Olja på duk, 53x84 cm, yttermått inklusive ram: 80x112 cm

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.100 kr

måndag 30 september 2024
kl 20:39:17

30/9 20:13:24 1      1.000 kr
30/9 20:31:09 2      Vinnande bud

Ludvig Richarde

Läs mer om Ludvig Richarde