KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16468303
nr 1646 8303
Ludvig Richarde
(1862-1929), Sverige
Oljemålning, Signerad, daterad 89, Marin. Olja på duk, 53x84 cm, yttermått inklusive ram: 80x112 cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 30 september 2024
kl 20:39:17
30/9 20:13:24
1.000 kr
30/9 20:31:09
Ludvig Richarde
Läs mer om Ludvig Richarde